Evidence pošty

Program pro evidenci přijaté a odeslané pošty, tisk poštovní knihy, poštovních poukázek různých typů na laserových a inkoustových tiskárnách. Umožňuje k sobě připojit i námi doporučované digitální váhy. Pak dokáže např. vypočítat i cenu poštovného apod. Je s oblibou používán jako vhodný doplněk k Daňové evidenci, Účetnictví i Fakturaci s nimiž může být přímo provázán. Umožňuje automatické odesílání e-mailů příjemcům klasických poštovních zásilek o tom, že obdrží cenné psaní, dobírkové psaní, doporučené psaní, balík apod. Dále pak umožňuje e-mailem informovat příjemce o podacích číslech zásilek, datu a místě podání zásilek a případně i o dobírkových cenách.

Kromě základní verze nabízíme Evidenci pošty rozšířenou o následující moduly:

MultiverzeMultiverze

Velkou oblibu (a to nejen u účetních firem) si získaly konfigurace v multiverzích, které umožňují jednoduchým způsobem evidovat a prohledávat agendy mnoho let zpětně nebo vést agendu až 9998 firmám na jednom počítači.

Síťová verze

Umožňuje pracovat na více stanicích v počítačové síti. Rozšíření o síť je cenově výhodné, protože se neplatí za každou stanici v síti.